Købe TPS61178RNWR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 2.7V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 20V |
| Spænding - Output: | 20V |
| Type: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Serie: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS61178RNWR |
| Intern switch (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Dimming 8A (Switch) |
| Dæmpning: | - |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR DC REG 13QFN |
| Nuværende - Output / Channel: | 8A (Switch) |
| Applikationer: | - |
| Email: | [email protected] |