Købe TPS7A4001TDA2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 1.175 V ~ 90 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 7 V ~ 100 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 0.78V @ 50mA |
| Leverandør Device Package: | Die |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | Die |
| Driftstemperatur: | - |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS7A4001TDA2 |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.175 V ~ 90 V 50mA Die |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 50MA |
| Nuværende - Output: | 50mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 51mA |
| Email: | [email protected] |