Købe TPS7A7300RGWT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 0.9 V ~ 5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.425 V ~ 6.5 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Device Package: | 20-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed or Adjustable |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-VQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-30368-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS7A7300RGWT |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 0.9 V ~ 5 V 3A 20-VQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO FIX/ADJ 3A 20VQFN |
| Nuværende - Output: | 3A |
| Nuværende - Grænse (Min): | 3.2A |
| Email: | [email protected] |