Købe TPS92690Q1PWPR/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max): | 75V |
| Spænding - Output: | - |
| Type: | DC DC Controller |
| Topologi: | Flyback, SEPIC, Step-Up (Boost) |
| Leverandør Device Package: | 16-HTSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS92690Q1PWPR/NOPB |
| Intern switch (s): | No |
| Frekvens: | 350kHz ~ 490kHz |
| Udvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Flyback, SEPIC, Step-Up (Boost) PWM Dimming 16-HTSSOP |
| Dæmpning: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16HTSSOP |
| Nuværende - Output / Channel: | - |
| Applikationer: | - |
| Email: | [email protected] |