Købe TR1/6125TD4-R med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 60V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 125V |
| Størrelse / Dimension: | 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) |
| Serie: | BRICK 6125TD |
| Responstid: | Slow |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2-SMD, Square End Block |
| Andre navne: | TR1-6125TD4-R TR1/6125TD4-R-ND |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 38.8 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | TR1/6125TD4-R |
| Sikringstype: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Beskrivelse: | FUSE BRD MNT 4A 125VAC 60VDC SMD |
| DC Cold Resistance: | 0.0185 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 4A |
| Farve: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 50A |
| Godkendelser: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |