Købe TS3A4751RGYR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Single (V +): | 1.6 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Dual (V ±): | - |
| Skift tid (Ton, Toff) (Max): | 14ns, 9ns |
| Skift kredsløb: | SPST - NO |
| Leverandør Device Package: | 14-VQFN (3.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 14-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-24477-2 TS3A4751RGYRG4 TS3A4751RGYRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 900 mOhm |
| Antal kredsløb: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | TS3A4751RGYR |
| Udvidet beskrivelse: | 4 Circuit IC Switch 1:1 900 mOhm 14-VQFN (3.5x3.5) |
| Beskrivelse: | IC SWITCH QUAD SPST 14QFN |
| Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max): | 2nA |
| crosstalk: | -95dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 3pC |
| Kanal til kanal matching (ΔRon): | 30 mOhm |
| Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)): | 23pF, 20pF |
| -3db båndbredde: | 125MHz |
| Email: | [email protected] |