Købe TTC-120 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.650" L x 1.370" W (41.90mm x 34.80mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 167 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Producentens varenummer: | TTC-120 |
| selvinduktion: | 1.4H |
| Højde - Siddende (Max): | 0.660" (16.70mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1.4H Unshielded Inductor 120mA 180 Ohm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1.4H 120MA 180 OHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 180 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 120mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |