Købe TV06B100J-G med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 10V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 17V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 11.1V |
| Envejs kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | SMB (DO-214AA) |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | DO-214AA, SMB |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | TV06B100J-G |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 10VWM 17VC SMB |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 35.29A |