Købe TXD2SL-L-12V med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 9 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | - |
| Afslutningsstil: | Gull Wing |
| Skiftespænding: | 220VDC - Max |
| Serie: | TX-D |
| Udgivelsestid: | 4ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Tube |
| Andre navne: | 255-2328-5 TXD2SL-L-12V-ND TXD2SLL12V |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Brug tid: | 4ms |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Producentens varenummer: | TXD2SL-L-12V |
| Funktioner: | Sealed - Fully |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 2A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Kontaktformular: | DPDT (2 Form C) |
| Spole spænding: | 12VDC |
| Spole type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | 960 Ohms |
| Coil Power: | 150 mW |
| Coil Current: | 12.5mA |