Købe UBY1H182MHL med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | UBY |
| Ripple Current: | 1.776A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-14644 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 135°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | UBY1H182MHL |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 135°C |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1800µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 29 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL |
| kapacitans: | 1800µF |