Købe UC2827DWTR-1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 7.6 V ~ 20 V |
|---|---|
| Topologi: | Full-Bridge, Push-Pull |
| Synkron-ensretter: | Yes |
| Leverandør Device Package: | 24-SOIC |
| Serie: | - |
| Serielle grænseflader: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Outputfaser: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 3 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | UC2827DWTR-1 |
| Fungere: | Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 220kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Full-Bridge, Push-Pull Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 24-SOIC |
| Duty Cycle (Max): | 91% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR MULT TOP 24SOIC |
| Kontrolfunktioner: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Ursynkronisering: | Yes |
| Email: | [email protected] |