Købe UCC3807DTR-1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 6.9 V ~ 13.5 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Serielle grænseflader: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Outputfaser: | 1 |
| Output Configuration: | Positive |
| Andre navne: | UCC3807DTR-1G4 UCC3807DTR-1G4-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Producentens varenummer: | UCC3807DTR-1 |
| Fungere: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 202kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-SOIC |
| Duty Cycle (Max): | 78% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Kontrolfunktioner: | - |
| Ursynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |