Købe UCC3809P-1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 19 V |
|---|---|
| Spænding - Start op: | 15V |
| Spænding - Opdeling: | - |
| Topologi: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Leverandør Device Package: | 8-VSSOP |
| Serie: | - |
| Power (Watts): | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Isolation: | Isolated |
| Andre navne: | 296-11489-5 UCC3809P-1G4 UCC3809P-1G4-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | UCC3809P-1 |
| Intern switch (s): | No |
| Frequency - Switching: | 1MHz |
| Fejlbeskyttelse: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 8-VSSOP |
| Duty Cycle: | 70% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR PWM CM 8VSSOP |
| Kontrolfunktioner: | Frequency Control, Soft Start |
| Email: | [email protected] |