Købe UCC3810TD2 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 11 V |
|---|---|
| Spænding - Start op: | 11.3V |
| Spænding - Opdeling: | - |
| Topologi: | - |
| Leverandør Device Package: | Die |
| Serie: | - |
| Power (Watts): | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | Die |
| Output Isolation: | - |
| Driftstemperatur: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | UCC3810TD2 |
| Intern switch (s): | - |
| Frequency - Switching: | 1MHz |
| Fejlbeskyttelse: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Converter Offline 1MHz Die |
| Duty Cycle: | 50% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR PWM CM DIE |
| Kontrolfunktioner: | - |
| Email: | [email protected] |