Købe UCC3919PWTRG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 8 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funktioner: | Auto Retry, Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Producentens varenummer: | UCC3919PWTRG4 |
| Intern switch (s): | No |
| Funktioner: | UVLO |
| Feature Pins: | CAP, CT, /FLT, IBIAS, IMAX, L/R, PL, /SD |
| Udvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC HOT SWAP CONTRLR 16-TSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 1mA |
| Nuværende - Output (Max): | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |