Købe UCP2W470MHD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UCP |
| Ripple Current: | 430mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-13665 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | UCP2W470MHD |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 47µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL |
| kapacitans: | 47µF |