Købe UEP1J4R7MED med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 63V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | UEP |
| Ripple Current: | 31mA |
| Polarisering: | Bi-Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-14716 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | UEP1J4R7MED |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 4.7µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4.7UF 20% 63V THRU HOLE |
| kapacitans: | 4.7µF |