Købe UHA1E4R7MHD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | HA |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | Bi-Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UHA1E4R7MHD |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 4.7µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL |
| kapacitans: | 4.7µF |