Købe UHE1H681MHT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UHE |
| Ripple Current: | 1.7325A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UHE1H681MHT |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 30 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.240" (31.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 680µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL |
| kapacitans: | 680µF |