Købe UMA0J331MDD1TE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UMA |
| Ripple Current: | 170mA |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | UMA0J331MDD1TE |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL |
| kapacitans: | 330µF |