Købe UP0487800L med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 1µA |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | SSMINI6-F1 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 12 Ohm @ 10mA, 4V |
| Strøm - Max: | 125mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-563, SOT-666 |
| Andre navne: | UP0487800LTR |
| Driftstemperatur: | 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UP0487800L |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 12pF @ 3V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-funktion: | Logic Level Gate |
| Udvidet beskrivelse: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 50V 100mA 125mW Surface Mount SSMINI6-F1 |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 50V |
| Beskrivelse: | MOSFET 2N-CH 50V .1A SS-MINI-6P |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 100mA |
| Email: | [email protected] |