Købe UPA1V122MHD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 35V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UPA |
| Ripple Current: | 1.938A |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | UPA1V122MHD |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 22 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL |
| kapacitans: | 1200µF |