Købe UPB2C681MRD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 160V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | PB |
| Ripple Current: | 1.35A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-5481 UPB2C681MRD-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UPB2C681MRD |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 680µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 680UF 20% 160V RADIAL |
| kapacitans: | 680µF |