Købe UPJ1C332MHD6 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 16V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | UPJ |
| Ripple Current: | 1.88A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | UPJ1C332MHD6 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 39 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 3300µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL |
| kapacitans: | 3300µF |