Købe UPJ1K180MED med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 80V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | UPJ |
| Ripple Current: | 58mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | UPJ1K180MED |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedans: | 1 Ohm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 18µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 18UF 20% 80V RADIAL |
| kapacitans: | 18µF |