Købe UPJ1V181MPD1TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 35V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UPJ |
| Ripple Current: | 520mA |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | UPJ1V181MPD1TA |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | 160 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.827" (21.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 180µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL |
| kapacitans: | 180µF |