Købe UPM1J121MHD6TO med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 63V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UPM |
| Ripple Current: | 510mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-5258-1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 17 Weeks |
| Producentens varenummer: | UPM1J121MHD6TO |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 120 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.669" (17.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 120µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL |
| kapacitans: | 120µF |