Købe UPW1E222MHH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | UPW |
| Ripple Current: | 2.172A @ 120Hz |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UPW1E222MHH |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 22 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 2200µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| kapacitans: | 2200µF |