Købe USR1HR33MDD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serie: | USR |
| Ripple Current: | 3.5mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | USR1HR33MDD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.059" (1.50mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 0.33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL |
| kapacitans: | 0.33µF |