Købe UUN1V331MNQ1ZD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 35V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | UUN |
| Ripple Current: | 450mA |
| Polarisering: | Bi-Polar |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - SMD |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | UUN1V331MNQ1ZD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 330µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD |
| kapacitans: | 330µF |