Købe V20H115P med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 180V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 162V |
| Varistor Spænding (Max): | 198V |
| Serie: | HMOV™ |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Disc 20mm |
| Andre navne: | F7783 |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 153VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 115VAC |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | V20H115P |
| Energi: | 120J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM |
| Nuværende - Overspænding: | 10kA |
| Email: | [email protected] |