Købe V510PA80C med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 820V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 735V |
| Varistor Spænding (Max): | 860V |
| Serie: | PA |
| Emballage: | - |
| Pakke / tilfælde: | Base Mount |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Base Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 675VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 510VAC |
| Producentens varenummer: | V510PA80C |
| Energi: | 190J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 820V 6.5KA BASE MOUNT |
| Nuværende - Overspænding: | 6.5kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 500pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |