Købe VC1210K251R060 med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 100V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 90V |
| Varistor Spænding (Max): | 110V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimal DC Volt: | 85VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 60Vrms |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | VC1210K251R060 |
| Energi: | 2.2J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 100V 250A 1210 |
| Nuværende - Overspænding: | 250A |
| Email: | [email protected] |