Købe VC2220K122R017 med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 27V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 24.3V |
| Varistor Spænding (Max): | 29.7V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2220 (5750 Metric) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimal DC Volt: | 22VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 17Vrms |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | VC2220K122R017 |
| Energi: | 7.5J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 27V 1.2KA 2220 |
| Nuværende - Overspænding: | 1.2kA |
| Email: | [email protected] |