Købe VE1206K201R020 med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 33V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 29.7V |
| Varistor Spænding (Max): | 36.3V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VE |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Andre navne: | 399-13792-2 |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 26VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 20Vrms |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | VE1206K201R020 |
| Energi: | 0.80J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 33V 200A 1206 |
| Nuværende - Overspænding: | 200A |
| Email: | [email protected] |