Købe VE1812K401R050 med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 82V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 73.8V |
| Varistor Spænding (Max): | 90.2V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VE |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1812 (4532 Metric) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimal DC Volt: | 65VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 50Vrms |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | VE1812K401R050 |
| Energi: | 4.8J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 82V 400A 1812 |
| Nuværende - Overspænding: | 400A |
| Email: | [email protected] |