Købe VP3225K401R230 med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 360V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 324V |
| Varistor Spænding (Max): | 396V |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, VP |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2-SMD, J-Lead |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimal DC Volt: | 300VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 230Vrms |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | VP3225K401R230 |
| Energi: | 10J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 360V 400A 3225 |
| Nuværende - Overspænding: | 400A |
| Email: | [email protected] |