Købe VRR07M103KGS med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Serie: | VRR |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 200°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 26 Weeks |
| Producentens varenummer: | VRR07M103KGS |
| Lead Style: | Straight |
| Blyafstand: | 0.200" (5.08mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Funktioner: | High Voltage, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Beskrivelse: | CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL |
| kapacitans: | 10000pF |