Købe WFH230L2R0KE med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | - |
| Størrelse / Dimension: | 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) |
| Serie: | WFH |
| Modstand (ohm): | 2 |
| Power (Watts): | 230W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Rectangular Case |
| Andre navne: | OHWFH230L2R0KE OHWFH230L2R0KE-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 220°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | WFH230L2R0KE |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 2 OHM 10% 230W |
| Sammensætning: | Wirewound |
| Belægning, Boligtype: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |