Købe WFH90L5K0J med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | - |
| Størrelse / Dimension: | 2.756" L x 2.008" W (70.00mm x 51.00mm) |
| Serie: | WFH |
| Modstand (ohm): | 5k |
| Power (Watts): | 90W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Rectangular Case |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 220°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | WFH90L5K0J |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 5K OHM 5% 90W |