Købe XC221A1200MR-G med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 1.2 V ~ 10 V, ±0.6 V ~ 5 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 20mV |
| Leverandør Device Package: | SOT-25 |
| Slew Rate: | 0.5 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-74A, SOT-753 |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 80°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | XC221A1200MR-G |
| Få båndbreddeprodukt: | 550kHz |
| Udvidet beskrivelse: | CMOS Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-25 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CMOS 550KHZ RRO SOT25 |
| Nuværende - Forsyning: | 100µA |
| Nuværende - Output / Channel: | - |
| Nuværende - Input Bias: | 1pA |
| Forstærker Type: | CMOS |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |