Købe XC6221B282MR-G med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 2.8V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | Up to 6V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 0.095V @ 100mA |
| Leverandør Device Package: | SOT-25 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navne: | 893-1098-2 XC6221B282MRG |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | XC6221B282MR-G |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 200mA SOT-25 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.8V 0.2A SOT25 |
| Nuværende - Output: | 200mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 200mA |
| Email: | [email protected] |