Købe XP0555500L med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 1mA, 10mA |
| Transistor Type: | 2 NPN (Dual) |
| Leverandør Device Package: | SMINI6-G1 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 150mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Andre navne: | XP0555500LTR XP5555-(TX) XP5555-TX XP5555TR XP5555TR-ND |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | XP0555500L |
| Frekvens - Overgang: | 500MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 20V 200mA 500MHz 150mW Surface Mount SMINI6-G1 |
| Beskrivelse: | TRANS 2NPN 20V 0.2A SMINI6 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 10mA, 1V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 200mA |
| Email: | [email protected] |