Købe XTR117AIDGKTG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Current Transmitter |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 8-VSSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Voltage |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | XTR117AIDGKTG4 |
| grænseflade: | 2-Wire |
| Input Type: | Voltage |
| Beskrivelse: | IC 4-20MA CURRENT-LOOP TX 8VSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 20mA |
| Email: | [email protected] |