Købe Y30105902 med BYCHPS
Køb med garanti
| Serie: | - |
|---|---|
| Andre navne: | Q5677411 Q5677411A Q6002414 Q6110210 Y 301 059 02 Y 301 059 02-ND |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | Y30105902 |
| Til brug med / relaterede produkter: | 3/8" Thread |
| Beskrivelse: | PRESS TO RESET PLATE FOR 3/8" TH |
| Tilbehørstype: | Press to Reset Plate |
| Email: | [email protected] |