Købe ZDT6718TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 50mA, 2.5A / 220mV @ 50mA, 1.5A |
| Transistor Type: | NPN, PNP |
| Leverandør Device Package: | SM8 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 2.5W |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-223-8 |
| Andre navne: | UZDT6718CT UZDT6718CT-ND ZDT6718 ZDT6718CT |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | ZDT6718TA |
| Frekvens - Overgang: | 140MHz, 180MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP 20V 2A, 1.5A 140MHz, 180MHz 2.5W Surface Mount SM8 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN/PNP 20V 2A/1.5A SM8 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 200mA, 2V / 300 @ 100mA, 2V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 2A, 1.5A |
| Email: | [email protected] |