Købe ZVN0545ASTZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3V @ 1mA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Device Package: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 50 Ohm @ 100mA, 10V |
| Power Dissipation (Max): | 700mW (Ta) |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | E-Line-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | ZVN0545ASTZ |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 70pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funktion: | - |
| Udvidet beskrivelse: | N-Channel 450V 90mA (Ta) 700mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 450V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 450V 0.09A TO92-3 |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 90mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |