Købe ZVP0120ASTZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 1mA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Device Package: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 32 Ohm @ 125mA, 10V |
| Power Dissipation (Max): | 700mW (Ta) |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | E-Line-3 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ZVP0120ASTZ |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 100pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET-funktion: | - |
| Udvidet beskrivelse: | P-Channel 200V 110mA (Ta) 700mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 200V |
| Beskrivelse: | MOSFET P-CH 200V 0.11A TO92-3 |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 110mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |