Købe ZX3CD3S1M832TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 370mV @ 250mA, 2.5A |
| Transistor Type: | PNP + Diode (Isolated) |
| Leverandør Device Package: | 8-MLP (3x2) |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Andre navne: | ZX3CD3S1M832TA-ND ZX3CD3S1M832TR |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ZX3CD3S1M832TA |
| Frekvens - Overgang: | 190MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 40V 3A 190MHz 3W Surface Mount 8-MLP (3x2) |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 40V 3A 8-MLP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 60 @ 1.5A, 2V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 25nA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |