Købe ZXFV203N14TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | ±4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 14-SO |
| Slew Rate: | 600 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Single-Ended |
| Andre navne: | ZXFV203N14CT |
| Antal kredsløb: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ZXFV203N14TA |
| Beskrivelse: | IC AMPLIFIER VIDEO TRIPLE 14SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | 7.5mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 40mA |
| Applikationer: | Current Feedback |
| -3db båndbredde: | 210MHz |
| Email: | [email protected] |